Transakcje walutowe dla przedsiębiorstw

Transakcje walutowe dla przedsiębiorstw? Wybierz najlepsze warunki u nas.

Z roku na rok powiększa się grono osób zainteresowanych obrotem walutami. Coraz częściej konieczność wymiany waluty pojawia się także w związku z interesami prowadzonymi z firmami międzynarodowymi. Dziedzina wymiany walut nie jest jednak prosta. Dla wielu osób śledzenie kursu walut i zrozumienie mechanizmów, którymi rządzi się ten rynek jest zbyt czasochłonne i męczące. Dlatego też warto oddać finanse swojej firmy w ręce profesjonalistom. Broker Promes przeprowadza transakcje walutowe dla przedsiębiorstw, proponując przy tym najlepsze warunki na rynku. Warto przyjrzeć się naszej ofercie nieco dokładniej.

Od kilku lat rynek walut światowych charakteryzuje się dużą niestabilnością. Dla niewprawionych osób dużym wyzwaniem może być wybór momentu, w którym dokonamy przewalutowania kapitału swojej firmy. W takiej sytuacji to właśnie Broker Promes pozwala podjąć właściwe decyzje. Współpraca z nami to nie tylko gwarancja nieodnotowania straty, ale także pewny zysk. Zakładając konto w naszym portalu zyskują Państwo niepowtarzalną okazję wynegocjowania wyjątkowo korzystnych zasad wymiany waluty. Im większym kapitałem Państwo dysponują, tym lepsze warunki możemy zaproponować. Kupno walut dla firm odbywające się za naszym pośrednictwem wybija się na tle innych tego typu transakcji wyjątkowo wysokim kursem. Podobnie ma się sprzedaż waluty.

W ramach działalności Broker Promes mogą Państwo również zlecić przelewy na konta zagraniczne lub otrzymać takie przelewy w formie złotówek. Przeprowadzenie takiej transakcji z naszym udziałem jest dziecinnie proste. Wystarczy, że zarejestrują Państwo konto w naszym serwisie i przeleją konieczną do zapłaty należności kwotę. Następnie Broker Promes dokona przewalutowania pieniędzy na jedną z 21 walut światowych, dostępnych w ofercie i przeleje pieniądze do wskazanego przez Państwa kontrahenta zagranicznego. Płatności zagraniczne dla korporacji odbywają się w sposób analogiczny – Państwa kontrahent przelewa należność na nasze konto, a my po przewalutowaniu wykonujemy przelew na Państwa konto firmowe. Co istotne, to Państwo wybierają moment, w którym dokonujemy przewalutowania.

Czytaj: płatności zagraniczne dla przedsiębiorstw, obsługa transakcji walutowych dla przedsiębiorstw.