Kupno walut dla firm

załóż darmowe konto

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dzisiaj możliwość kupowania walut przez firmy na bardzo korzystnych warunkach finansowych. W przypadku stacjonarnych kantorów niestety trzeba liczyć się z mało atrakcyjnymi kursami wymiany, które zawyżane są przede wszystkim prowizjami pobieranymi przez takie firmy. Do tego dochodzi oczywiście mało wygodna konieczność osobistego odwiedzania kantoru.

Z dużymi kosztami wymiany walut spotkamy się również w przypadku transakcji realizowanych w bankach. My przygotowaliśmy jednak ofertę, dzięki której kupno walut dla firm nie tylko stanie się o wiele łatwiejsze, ale przede wszystkim pozwoli na duże oszczędności.

Postaw na bezpieczeństwo współpracy z doświadczoną firmą

BROKER PROMES istnieje na polskim rynku już od 1989 roku i działa pod nadzorem Narodowego Banku Polskiego, co zapewnia naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Oferta kupowania waluty dla firm to możliwość operowania aż na 21 różnych walutach świata. Jako jedyna tego typu firma na rynku, nie pobieramy prowizji i gwarantujemy naprawdę atrakcyjnej kursy wymiany. Aby zapewnić maksimum wygody swoim Klientom, umożliwiamy dokonywanie szybkiego zakupu walut nawet bez rejestracji konta użytkownika. Co ważne, aby móc korzystać z naszej oferty nie trzeba nawet posiadać konta walutowego.

Dokonanie transakcji jest bardzo proste i zawiera się w trzech szybkich krokach:

1

Wykonaj do nas przelew pieniędzy przeznaczonych na wymianę

2

Wskaż rachunek odbiorcy przelewu po przewalutowaniu

3

Określ termin, w którym mamy wykonać operację

Korzystaj z naszych usług regularnie i obniżaj kursy wymiany

Nasza oferta pozwala każdemu Klientowi na dopasowanie usług do własnych potrzeb. Kupno walut dla firm jest bowiem usługą elastyczną i indywidualną, a to oznacza, że każdy z naszych Klientów może korzystać z kursów wymiany idealnie dopasowanych do potrzeb. Dla nas zawsze najważniejsza jest wartość realizowanych transakcji. Klienci często korzystający z naszej oferty, którzy regularnie wymieniają duże kwoty pieniężne, mogą liczyć na bardzo atrakcyjne, indywidualne kursy wymiany. Oferujemy swoje pełne wsparcie firmom kupującym waluty, a do tego zawsze gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji oraz sprawność ich realizacji.

Nie trać czasu i pieniędzy na wizyty w stacjonarnych kantorach

Dzięki BROKER PROMES można jednak oszczędzać nie tylko swoje pieniądze, ale i cenny czas. W przypadku standardowego kantoru konieczne są regularne wizyty w jego siedzibie i dopasowanie się do konkretnych godzin jego pracy. Nasza oferta kupna walut kierowana do firm to możliwość realizowania wygodnych transakcji online, bez wychodzenia z domu czy z firmy, sprawnie i oczywiście bardzo bezpiecznie. Wspieramy większość popularnych dzisiaj systemów płatności online, a do tego świadczymy swoje profesjonalne wsparcia wszystkim Klientom.

Jak można się z nami skontaktować?

Chcesz poznać wszystkie nasze możliwości? Skontaktuj się z nami, korzystając z jednej z trzech dostępnych opcji:

wiadomość wysłana poprzez formularz kontaktowy na stronie

szybki kontakt poprzez wiadomość e-mail

bezpośredni kontakt telefoniczny z naszymi doświadczonymi pracownikami

Dzięki nam kupno walut dla firm przestanie być poważnym obciążeniem finansowym, a stanie się czystą przyjemnością, pozwalając na jeszcze dynamiczniejszy rozwój biznesu o międzynarodowym zasięgu. Zacznij z nami współpracować już dzisiaj, dokonuj transakcji finansowych i obniżaj kursy wymiany, oszczędzając naprawdę duże pieniądze.

załóż darmowe konto