Sprzedaż walut dla firm

załóż darmowe konto

Wiele firm poszerza dzisiaj swoją działalność, poszukując klientów oraz partnerów biznesowych nie tylko w samej Polsce, ale i na terenie innych krajów. Nierzadko współpraca ta może dotyczyć oczywiście krajów Unii Europejskiej, jak i państw położonych na innych kontynentach, co niestety potrafi generować wysokie koszty związane z kursami wymiany walut.

Realizując bardzo często duże transakcje walutowe, należy znaleźć porządnego partnera biznesowego, z którego pomocą uda się znacząco obniżyć kursy transakcyjne i tym samym oszczędzać swoje pieniądze. Nasza profesjonalna oferta będzie wręcz idealna w takich sytuacjach.

BROKER PROMES to miejsce, w którym realizowana jest profesjonalna sprzedaż walut dla firm. Z nami zyskujesz między innymi:

komfort sprzedaży zagranicznych pieniędzy bez wychodzenia z domu

atrakcyjne kursy i brak prowizji

gwarancja bezpieczeństwa transakcji

szeroki wybór walut z całego świata

szeroki wybór walut z całego świata

Oszczędzaj swoje pieniądze na każdej sprzedanej walucie

Zdecydowanie nie jesteśmy jednak kolejnym internetowym kantorem, w którym można wygodnie dokonywać transakcji walutowych, ale niestety wciąż na mało atrakcyjnych warunkach finansowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że firmy sprzedające waluty w dużych ilościach odczuwają nawet bardzo niewielkie prowizje doliczane w kursach, które przy większych transakcjach stają się naprawdę dużą kwotą. W naszym przypadku jednak sprzedaż walut dla firm jest usługą mocno indywidualną. Promujemy wszystkich tych Klientów, którzy często korzystają z naszych usług i wykonują transakcje sprzedaży na większe kwoty. W takiej sytuacji można liczyć na jeszcze niższe kursy wymiany, ale w każdej sytuacji gwarantujemy, że współpraca z nami będzie bardzo atrakcyjna.

Doświadczona firma z ugruntowaną pozycją na rynku

BROKER PROMES może pochwalić się ogromnym doświadczeniem na rynku i wieloletnią działalnością, w której czasie zdążyliśmy zdobyć niemałe zaufanie. Działając od 1989 roku, jesteśmy objęci pełną kontrolą Narodowego Banku Polskiego, a więc transakcje realizowane u nas są zawsze transparentne i każdy Klient może czuć się bardzo bezpiecznie. Sprzedaż walut dla firm w naszym przypadku nie będzie wiązała się z koniecznością zakładania dodatkowych kont bankowych. Wysyłając do nas zlecenie sprzedaży, wystarczy ze swojego konta walutowego przelać określoną kwotę pieniędzy i określić termin samego przewalutowania. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana. Firmy mogą bowiem sprzedawać aż 21 różnych walut świata, korzystając z bardzo wygodnego systemu płatności online. Niskie kursy wymiany to oczywista oszczędność pieniędzy, a możliwość załatwienia wszystkiego przez internet sprawia, że po prostu oszczędza się swój cenny czas

Chcesz dokładniej poznać ofertę? Skontaktuj się z nami już dziś!

Obsługujemy oczywiście wiele systemów płatności online, a do tego każdy korzystający z usługi sprzedaży walut dedykowanej firmom może skorzystać z naszego profesjonalnego wsparcia technicznego. Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z wszystkimi możliwościami gwarantowanymi przez BROKER PROMES. U nas, aby skorzystać z usług, nie trzeba nawet zakładać własnego konta użytkownika w serwisie. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz sprzedawać waluty bez płacenia wysokich prowizji i marnowania czasu na wizyty w kantorach, to koniecznie sprawdź nasze możliwości.