Kupno i sprzedaż walut dla firm

Kupno i sprzedaż walut dla firm.

Wielu przedsiębiorców obawia się wkroczenia na rynek międzynarodowy z powodu związanej z tym konieczności przeprowadzania transakcji zagranicznych. Tymczasem nie ma się czego obawiać! Jeśli sami nie czujemy się na siłach, nie mamy czasu lub po prostu chęci zajmować się sprawami finansowymi związanymi z kontraktami z osobami z zagranicy możemy to oddać w ręce profesjonalistów. Niezwykle kuszącą opcją jest skorzystanie z oferty Broker Promes. Jako doświadczeni specjaliści w dziedzinie kupna i sprzedaży walut dla korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw a także innych instytucji, oferujemy Państwu nasze doradztwo i czynny udział w transakcjach zagranicznych.

Dzięki nawiązaniu współpracy z Broker Promes nie muszą Państwo nawet zakładać konta walutowego. Zarówno kupno walut dla firm, jak i sprzedaż obcej waluty mogą Państwo przeprowadzić za naszym pośrednictwem. W przypadku przychodzących przelewów walutowych od kontrahentów z zagranicy istnieje możliwość podania naszego numeru konta. Po przewalutowaniu na indywidualnych warunkach otrzymają Państwo pieniądze już w rodzimej walucie na konto firmowe. Co ważne, przewalutowanie następuje na bardzo korzystnych dla naszych klientów warunkach. Jako liderzy w swojej dziedzinie mamy możliwość zaproponowania naszym partnerom najlepszych warunków. Nie muszą się Państwo również obawiać niestabilności rynków walutowych, gdyż stwarzamy możliwość podpisania specjalnej umowy o stabilności kursów. W ten sposób interesy Państwa firmy będą zawsze zabezpieczone, a Państwo będą mogli skupić się na pozyskiwaniu nowych klientów z zagranicy i rozwoju swojego przedsiębiorstwa.

Jeśli zdecydują się Państwo na stała współpracę z Broker Promes mogą Państwo liczyć na wiele dodatkowych korzyści. Na zdecydowanie wyższy niż standardowo kurs walut mogą liczyć klienci, którzy obracają dużą ilością gotówki i zawierają intratne transakcje. Jednakże nawet małe firmy z pewnością skorzystają na podjęciu z nami współpracy. Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie po przeanalizowaniu wielu czynników. Dokładamy wszelkich starań, by byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Czytaj: transakcje walutowe dla firm, obsługa transakcji walutowych dla firm, transakcje spot dla firm.