Wymiana walut online dla przedsiębiorstw

Prowadzą Państwo firmę, która jest obecna na rynku międzynarodowym? Niezbędny jest Państwu kapitał w obcej walucie, aby móc rozliczać się z zagranicznymi kontrahentami? Broker Promes to serwis bezpiecznej i korzystnej wymiany walut online dla przedsiębiorstw. Od blisko 30 lat staramy się spełniać wszystkie oczekiwania i potrzeby naszych klientów w zakresie obsługi transakcji walutowych. Zarządzamy również największą siecią kantorów wymiany walut w Polsce pod nazwą Kantor Promes.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że obrót gotówkowy może przysporzyć wiele kłopotów – zarówno formalnych, jak i w kwestii dodatkowych kosztów. Wcale nie musi tak być. Wygodna oraz profesjonalna wymiana walut dla przedsiębiorstw to usługa, którą chcemy Państwu zaoferować, aby wszystkie przelewy i przychody odbywały się płynnie oraz sprawnie. Warto również zaznaczyć, że nie pobieramy żadnej prowizji od transakcji walutowych, przez co nasza oferta jest dla Państwa jeszcze bardziej atrakcyjna.

 

Nasza główna misja

 

Główny cel serwisu Broker Promes to zapewnienie bezpiecznej wymiany walut online, która zawsze powinna odbywać się w zaufanym miejscu – z pieniędzmi w każdym przypadku trzeba postępować bardzo roztropnie. Szczególnie dbamy, żeby nasze usługi były wyjątkowo atrakcyjna dla wszystkich naszych klientów oraz odznaczały się na tle konkurencji. Dzięki temu Państwa firma zyskuje komfort i może sporo zaoszczędzić na wymianie walut. Zajmiemy się większością koniecznych formalności, dzięki czemu będą mogli Państwo spać spokojnie, a międzynarodowe interesy staną się znacznie bardziej przyjemne – bez niepotrzebnych zmartwień o transakcje finansowe.

 

Konto walutowe? U nas nie jest potrzebne

 

Z pewnością są Państwo przekonani, że aby wykonywać przelewy i otrzymywać gotówkę z zagranicy, konieczne jest założenie konta walutowego. Nic bardziej mylnego – stając się naszym klientem, otrzymują Państwo dostęp do naszych wewnętrznych kont, co znacznie ułatwia wszystkie transakcje. Oczywiście istnieje również możliwość posiadania wspomnianego konta. Wystarczy tylko:

 

  • wypełnić krótki formularz, po czym otrzymują Państwo kod do transakcji;
  • następnie należy wysłać przelew z kodem w tytule, a gdy środki wpłyną, poinformujemy o tym i wyślemy pieniądze na wskazany rachunek bankowy.

 

Czy wymiana walut online może być jeszcze wygodniejsza? My nie mamy wątpliwości, że oferujemy najkorzystniejsze warunki. Transakcje gotówkowe z kontrahentami z zagranicy staną się niezwykle łatwe!

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług bezpiecznej wymiany walut dla przedsiębiorstw, które doceniło liczne grono zadowolonych klientów. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z materiałami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej, aby dowiedzieć się więcej o przebiegu realizacji zlecenia i rozwiać wszystkie wątpliwości. Gwarantujemy, że wymiana walut online jeszcze nigdy nie była tak łatwa i szybka! Jesteśmy do Państwa dyspozycji również telefonicznie i mailowo. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.