Wymiana walut dla korporacji

Wymiana walut dla korporacji może być niezwykle sprawnym i wygodnym procesem, o czym pragniemy przekonać naszych klientów. Broker Promes zajmuje się współpracą z firmami w zakresie wymiany walut. Jeżeli poszukujesz zaufanego i rzetelnego partnera biznesowego jesteśmy przekonani, że współpraca z nami będzie w Twojej opinii najlepszym wyborem. Potwierdzeniem tego są liczne rekomendacje od klientów dla których to realizowaliśmy i wciąż realizujemy usługi w zakresie wymiana walut dla korporacji.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji bez dodatkowych kosztów. Jesteśmy polską firmą z tradycjami, od 1989 roku (pod nadzorem Narodowego Banku Polskiego) prowadzimy największą sieć kantorów wymiany walut w Polsce pod marką Kantor Promes. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania ze strony zainteresowanych klientów postanowiliśmy uruchomić Dom Brokerski- Broker Promes, którego oferta obejmuje obsługę transakcji walutowych dla firm.

Wciąż się rozwijamy, dlatego też postanowiliśmy wprowadzić rozwiązanie na miarę potrzeb i wymagań. Pragniemy zwrócić uwagę, że w przypadku kiedy tylko wymiana walutdla korporacji realizowana za naszym pośrednictwem wzbudzi, jakiekolwiek dodatkowe pytanie pozostajemy do Twojej dyspozycji. Zawsze możesz się z nami skontaktować pod numerem telefonu +48 58 736 21 21 lub też pisząc e-mail na adres kontakt@broker-promes.pl.

Służymy profesjonalnym doradztwem transakcyjnym i proponujemy indywidualne warunki. Podejmując współpracę z Broker Promes już od dziś możesz sprawdzić, że Twoja firma może sporo oszczędzić na wymianie walut. Polecamy założyć konto w serwisie, aby móc odkryć pełnię korzyści. Im więcej wymieniasz tym korzystniejszy spread uzyskujesz. Co więcej, wcale nie potrzebujesz konta walutowego do wysyłania i otrzymywania waluty z zagranicy. Udostępniliśmy również opcję szybkiej transakcji przy której nie jest wymagana rejestracja, natomiast wypełniasz dedykowany formularz, po czym otrzymujesz kod transakcji. Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego serwisu, aby móc znacznie bliżej poznać możliwości Broker Promes.
Czytaj: wymiana walut online dla korporacji, transakcje walutowe dla korporacji,obsługa transakcji walutowych dla korporacji.