Transakcje walutowe dla korporacji

Transakcje walutowe dla korporacji.

Czy zdarzyło się Państwu kiedyś zlecić przelew na niewłaściwe konto lub przewalutować pieniądze w niewłaściwym momencie i ponieść finansowe straty? Jeśli tak to z pewnością z dużą ostrożnością podchodzą Państwo do wszelkiego rodzaju transakcji walutowych związanych z interesem przedsiębiorstwa. W przypadku firm chodzi często o duże sumy, stanowiące podstawę płynności finansowej przedsiębiorstwa. Gwarancją bezpieczeństwa i szybkości transakcji zagranicznych jest skorzystanie z usług Broker Promes. Jest to opcja korzystna zarówno dla małych i średnich firm, jak i dużych korporacji. Przedstawiamy najważniejsze zasady współpracy z Broker Promes.;

Naczelną zasadą funkcjonowania Broker Promes jest bezpieczeństwo transakcji. Dokładamy wszelkich starań, by operacje finansowe były nie tylko w pełni bezpieczne, ale także ekspresowe. Obsługa transakcji walutowych dla korporacji wymusza na nas stosowanie się do światowych zasad bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Mogą więc Państwo liczyć na indywidualne podejście do Państwa przypadku. Nasi analitycy przygotowują zindywidualizowaną ofertę w oparciu o aktualną sytuację na rynku walutowym, Państwa oczekiwania, a także historię współpracy z naszą instytucją. Oczywiście, im owocniejsza współpraca, tym lepsze warunki możemy Państwu zaproponować.

Jak już wspomnieliśmy, główną działalnością naszej firmy są usługi z branży finansowej, a dokładnie transakcje walutowe dla firm i korporacji. Oferujemy więc państwu skup, sprzedaż i wymianę aż 21 światowych walut. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy także możliwość realizacji przelewów w obcej walucie. Płatności zagraniczne dla korporacji realizowane są przy pomocy konta walutowego w naszym serwisie. Nie muszą Państwo zakładać dodatkowego firmowego konta walutowego. Zajmujemy się zarówno przelewami przychodzącymi z kont zagranicznych, jak i transakcjami zlecanym na konta zagraniczne. W państwa imieniu przelejemy należności za towary i usługi dla zagranicznych kontrahentów. Odbierzemy również przelewy i w postaci waluty rodzimej przelejemy na wskazany przez Państwa rachunek bankowy.

Czytaj: płatności zagraniczne dla korporacji, obsługa transakcji walutowych dla korporacji.