Transakcje spot dla firm

Wielu przedsiębiorców obawia się wkroczenia ze swoją działalnością na zagraniczne rynki – powodem najczęściej są transakcje związane z wymianą walut. Brak doświadczenia i niedostateczna wiedza skutecznie podcinają skrzydła – w końcu popełnione błędy mogą negatywnie odbić się na funkcjonowaniu całej firmy. Czy w takim razie lepiej zapomnieć o międzynarodowej współpracy? Oczywiście, że nie – wystarczy tylko znaleźć właściwe rozwiązanie w zakresie przeprowadzania bezpiecznej wymiany gotówkowej i zacząć działać! W tej kwestii przychodzimy z pomocą nasz serwis – Broker Promes – oferuje korzystne, błyskawiczne transakcje spot dla firm. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży, dzięki któremu byliśmy w stanie udoskonalić nasze usługi do najwyższego z możliwych poziomów, przewyższając konkurencję pod wieloma względami. Przede wszystkim:

 

  • przejmujemy pełną odpowiedzialność za rzetelność przeprowadzanych operacji;
  • zajmujemy się większością czasochłonnych formalności – klient nie musi się o nic martwić;
  • nie ma potrzeby posiadania konta walutowego wiążącego się z dodatkowymi kosztami.

 

Transakcje spot z Broker Promes – dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 

Na czym polega transakcja spot dla firm? To nic innego, jak wymiana określonej kwoty na inną walutę po kursie ustalonym w momencie zawarcia umowy. Rachunek tego rodzaju kupna i sprzedaży musi nastąpić w ciągu dwóch dni roboczych. O transakcjach spot dla firm wiemy wszystko – kładziemy nacisk na profesjonalizm i pełne zadowolenie naszych klientów.

 

Chcemy podkreślić, że nie jesteśmy przeciętnym kantorem walut, jakich wiele na polskim rynku – nasza działalność ma zdecydowanie szerszy zakres. Z tego względu usługi serwisu Broker Promes są wyjątkowo atrakcyjne szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które dążą do optymalnego rozwoju. Jako liderzy w dziedzinie obsługi transakcji walutowych dla firm zajmujemy się zarówno operacjami kupna oraz sprzedaży, jak i przyjmowaniu płatności od zagranicznych kontrahentów, a także wysyłką należności w obcej walucie. Cały proces odbywa się wyłącznie online przy pomocy przejrzystego i łatwego w obsłudze panelu klienta. Nie ważne, czy usługa dotyczy transakcji spot lub innych wymian gotówkowych – zawsze służymy pomocą w przypadku napotkania ewentualnych trudności, które są jednak rzadkością.

 

Pewność i bezpieczeństwo transakcji

 

Niezwykle zależy nam na pełnym zadowoleniu wszystkich klientów korzystających z serwisu Broker Promes, dlatego oferujemy wyjątkowo atrakcyjne kursy walut. Wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało możliwością wynegocjowania atrakcyjnych warunków wymiany walut. W przypadku długotrwałej współpracy z naszą firmą proponujemy dodatkowe benefity, dzięki którym nasza oferta staje się jeszcze bardziej kusząca. Co ważne: do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, starając się spełnić wszystkie jego oczekiwania w zakresie transakcji spot i całościowej obsługi. Oznacza to, że każdy z Państwa otrzyma odrębne warunki współpracy.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań o proces transakcji spot dla firm zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 58 736 21 21 lub adresem e-mail: kontakt@broker-promes.pl – z chęcią rozwiejemy Państwa wątpliwości.