Płatności zagraniczne dla przedsiębiorstw

Płatności zagraniczne dla przedsiębiorstw.

Wiele polskich firm nie mogłoby funkcjonować bez korzystania z towarów i usług firm zagranicznych. Zwłaszcza po wejściu Polski do Unii Europejskiej liczne przedsiębiorstwa nawiązały bardzo owocne współprace z producentami u usługodawcami z innych krajów. Takie transakcje wiążą się jednak z koniecznością dokonywania płatności w obcej walucie. Wielu przedsiębiorców jest przekonanych, że musi posiadać do tego celu dodatkowe firmowe konta walutowe. Nic bardziej mylnego! Zamiast narażać się na dodatkowe koszty związane z prowadzeniem rachunku bankowego oraz dodawać sobie dodatkowych zajęć w prowadzeniu firmy, warto skorzystać z atrakcyjnej oferty Broker Promes. Płatności zagraniczne dla przedsiębiorstw to jedna ze specjalizacji naszej firmy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Prostota transakcji walutowych wykonywanych za pośrednictwem Broker Promes może zadziwiać. Dla przedsiębiorców jest to spora oszczędność czasu i z pewnością również korzyść finansowa. W znaczącej liczbie przypadków jesteśmy bowiem w stanie zaproponować Państwu znacznie wyższy kurs waluty niż tradycyjne kantory. Jeżeli pojawia się konieczność wykonania płatności w obcej walucie mogą Państwo nawiązać z nami współpracę jednorazową lub długofalową. Wystarczy, że potrzebną sumę przeleją Państwo na nasze konto w złotówkach, a my przewalutujemy je na potrzebną walutę i wyślemy w Państwa imieniu odbiorcy. Wszystkie procedury można zlecić online, bez wychodzenia z biura. To nasi klienci decydują o tym, kiedy zlecić przewalutowanie. Jeśli boją się Państwo wahań na rynku walutowym, możemy zaproponować wykupienie specjalnych gwarancji, które dają pewność stałego kursu.

Korzystając z usług Broker Promes mogą Państwo również zakupić lub zlecić sprzedaż wybranej waluty. Jeśli kupno walut dla firm ma być jednorazowe mogą Państwo skorzystać z opcji ekspresowej transakcji bez konieczności rejestrowania konta. Jeśli jednak planują Państwo współpracować z nami systematycznie, zachęcamy do zarejestrowania konta i korzystania z dodatkowych udogodnień i korzyści.;

Czytaj: transakcje walutowe dla przedsiębiorstw, obsługa transakcji walutowych dla przedsiębiorstw.