Płatności zagraniczne dla korporacji

Płatności zagraniczne dla korporacji.

Jako firma o renomowanej pozycji doskonale wiemy, że chcą Państwo wiedzieć o Broker Promes jak najwięcej, zanim zdecydują się Państwa z nami współpracować. Przedstawiamy więc najważniejsze informacje odnośnie naszej działalności. Zaznaczamy również, że w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze pomożemy Państwu je rozwiać. Wystarczy się z nami skontaktować.

Broker Promes funkcjonuje na rynku finansowym od prawie trzydziestu lat. Główną działalnością naszej firmy jest obsługa transakcji walutowych dla firm i korporacji. Naszymi klientami są zarówno niewielkie, rodzinne przedsiębiorstwa, jak i średnie korporacje. Większość naszych klientów nawiązuje z nami długofalową współpracę. Nie mniej oferujemy Państwu również możliwość jednorazowego skorzystania z naszych usług, bez konieczności rejestrowania konta klienta w serwisie.

Co rozumiemy poprzez obsługę transakcji walutowych? W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno realizację wymiany waluty, jak i przeprowadzanie przelewów zagranicznych. Kupno walut dla firm i korporacji odbywa się na bardzo korzystnych warunkach. Kierujemy się zasadą, że im więcej waluty chcą Państwo oddać w nasze ręce, tym korzystniejszego kursu mogą się Państwo spodziewać. Każda oferta kupna i sprzedaży waluty jest przygotowywana indywidualnie. Dbamy o to, by obie strony transakcji były zadowolone.

Jak już wspomnieliśmy, znaczącą częścią naszej działalności jest nadzorowanie płatności zagranicznych dla korporacji. Korzystając z naszych usług mogą Państwo ominąć konieczność zakładania konta walutowego. W przypadku konieczności uiszczenia opłaty w obcej walucie, zlecają Państwo przelew w złotówka na nasze firmowe konto, a my przelewamy należność w wybranej walucie na konto Państwa kontrahenta. Jeśli to biznesmen z zagranicy planuje przelać pieniądze w obcej walucie na Państwa konto, służymy swoimi kontami firmowymi, by przyjąć przelew. Następnie to Państwo decydują kiedy przewalutować saldo na złotówki i zlecić przelew na Państwa konto. Płatności zagraniczne jeszcze nigdy nie były tak proste jak z Broker Promes. Zachęcamy do współpracy.

Czytaj: transakcje walutowe dla korporacji, obsługa transakcji walutowych dla korporacji.