Transakcje walutowe MŚP

Podbijanie rynków zagranicznych jeszcze nigdy nie było tak łatwe, jak w obecnych czasach. Międzynarodowe kontrakty przestały być domeną wyłącznie dużych przedsiębiorstw  z ogromnym kapitałem i globalnej sławie. Teraz, nawet mniejsze firmy mogą odnosić znaczące sukcesy nie tylko w kraju oraz rozszerzać swoją działalność – możliwości rozwoju są nieograniczone. Wielu przedsiębiorców obawia się jednak transakcji walutowych, które są nieodłącznym elementem w zagranicznych interesach. W końcu ryzyko kursowe może prowadzić do dużych strat finansowych, a obsługa transakcji walutowych to dodatkowy kłopot. Jeśli planują Państwo w najbliższym czasie wkroczyć na rynek zagraniczny, serdecznie zapraszamy do współpracy z Broker Promes – jesteśmy specjalistami w przeprowadzaniu bezpiecznych transakcji walutowych dla małych i średnich firm (MŚP). Naszemu wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi mogą Państwo w pełni zaufać. Z nami każda transakcja walutowa stanie się dużo prostsza.

 

Jak wyglądają usługi transakcji walutowych w Broker Promes?

 

Korzystając z oferty Broker Promes, szybko przekonają się Państwo, że transakcje walutowe są nieskomplikowane – nie ma więc sensu rezygnować z międzynarodowej współpracy i ciekawych kontraktów. Codziennie udowadniamy, że obsługa transakcji walutowych dla MŚP jest łatwa i nieskomplikowana. W jaki sposób?

 

  • w zakresie naszych usług znajduje się załatwianie większości formalności związanych z przelewami przychodzącymi i wychodzącymi w innej walucie. To właśnie one w największym stopniu spędzają sen z powiek przedsiębiorcom;
  • ponadto decydując się na usługi Broker Promes, nie muszą Państwo zakładać konta walutowego, które wiąże się z dodatkowym obciążeniem finansowym dla firmy i komplikacjami formalnymi.

 

Klienci otrzymują dostęp do naszych wewnętrznych kont bankowych. To właśnie na nie zagraniczni kontrahenci zaczną przelewać gotówkę. W dowolnym momencie będą mogli Państwo również zlecić przewalutowanie salda na złotówki i wpłacić pieniądze na konto firmowe. Dokładnie tak samo wygląda sytuacja obsługi transakcji walutowych dla MŚP, jeśli to Państwo będą musieli dokonać płatności zagranicznych. Wystarczy tylko wpłacić konieczną sumę na nasze wewnętrzne konto, a my zajmiemy się resztą – przelejemy należność w wybranej walucie – jest ich aż 21. Dokładamy wszelkich starań, aby kursy gotówkowe były korzystne i pozwalały na zyskowne transakcje walutowe.

 

Czy mają Państwo jeszcze jakieś wątpliwości, że powierzenie obsługi transakcji walutowych profesjonalistom jest doskonałym rozwiązaniem gwarantującym zaoszczędzenie czasu, nerwów i pieniędzy? Mam nadzieję, że udało nam się rozwiać Państwa obawy w kwestii transakcji walutowych dla MŚP. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Broker Promes znacząco ułatwi przeprowadzanie transakcji walutowych, co ośmieli do wkroczenia na rynki międzynarodowe. Właśnie teraz małe i średnie przedsiębiorstwa mają szansę na znakomity rozwój, dzięki opłacalnym zagranicznym kontraktom.