Kantor internetowy dla przedsiębiorstw

Być może miałeś już okazję korzystać z możliwości jakie stwarza kantor internetowy dla przedsiębiorstw pod brandem Kantor Promes? Jeżeli tak- ufamy, że podobnie jak mnóstwo innych klientów możesz potwierdzić znakomitą jakość świadczonych usług.

Od ponad 28 lat jesteśmy obecni w branży, prowadząc (pod nadzorem Narodowego Banku Polskiego) największą sieć Kantorów Wymiany Walut w Polsce. Jesteśmy niezwykle dumni, że przez ten cały czas z powodzeniem udało nam się wypracować najwyższe standardy w zakresie obsługi klientów i mogliśmy w tak znaczący sposób rozwinąć prowadzoną działalność. Efektem tego jest nie tylko kantor internetowy dla przedsiębiorstw, ale i strona serwisu Domu Brokerskiego Broker Promes, którą właśnie odwiedzasz.

Zajmujemy się współpracą z firmami w zakresie walut proponując zarazem wygodne rozwiązania. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę ze wciąż rosnących wymagań zainteresowanych klientów nie tylko ofertą kantor internetowy dla przedsiębiorstw, dlatego też postanowiliśmy wyjść jeszcze o krok dalej uruchamiając Domu Brokerski Broker Pormes.

Gwarantujemy indywidualne warunki i pełne bezpieczeństwo realizowanych transakcji. Zapewniamy transfery międzynarodowe, transfery online, brak dodatkowych kosztów, aż 21 walut. Liczymy, na to, że będą to dla Ciebie skuteczne argumenty przemawiające za tym, aby zdecydować się wybrać właśnie ofertę realizowaną za pośrednictwem Broker Promes. Co więcej pragniemy też zwrócić Twoją uwagę, że w przypadku jakichkolwiek, dodatkowych pytań zawsze możesz skontaktować się z nami w wygodnej dla Ciebie formie: telefonicznie pod numerem +48 58 736 21 21 lub też pisząc e-maila na adres: kantor@broker-promes.pl.

Podobnie jak kantor internetowy dla przedsiębiorstw tak jak i nasza, nowa oferta Broker Promes pozwoli oszczędzić Twojej firmie na wymianie walut. Służymy profesjonalnym doradztwem walutowym, jeśli tylko tego potrzebujesz. Nasza firma to godny polecenia partner biznesowym. Liczymy, że zdecydujesz się na współpracę z nami (podobnie jak klienci, którzy mieli już sposobność przekonania się, jak funkcjonuje kantor internetowy dla przedsiębiorstw). Zapraszamy!

Czytaj: wymiana walut dla przedsiębiorstw, wymiana walut online dla przedsiębiorstw, transakcje walutowe dla przedsiębiorstw.